: 775 776 674Po - Pá: 8:30 - 17:00 h
So: 9:00 - 11:30 hZlatý přívěsek s perlou

Zlatý přívěsek s perlou

Prohlédněte si naši nabídku zlatých přívěsků s perlou a vyberte si ten, které je Vám nejbližší. Zlatým přívěskem s perlou snadno vyjádříte jak Vám záleží na Vašem blízkém. Zlaté přívěsky s perlou ve velké nabídce a vybere si opravdu každý. Zlaté přívěsky s perlou krásných designů, které hned tak na někom neuvidíte. Od těch klasických a věčných přívěsků až po originální a extravagantní pro odvážné ženy.Zlatý přívěsek s perlou

Zlaté přívěsky s perlou nakupujeme přímo od italských zlatníků. Potřebujete-li poradit s výběrem zlatých šperků, neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 775 776 674, kde Vám rádi pomůžeme. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte naši prodejnu v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 2195, tel. 775 776 674, kde si všechny naše zlaté přívěsky můžete prohlédnout a vyzkoušet.

EXPEDUJEME
DO 24 HODIN


NAD 1 200,- Kč
DOPRAVA ZDARMA


KE ŠPERKU
KRABIČKA ZDARMA


VÍCE JAK
20 LET ZKUŠENOSTÍ


Na stránkách používáme soubory cookies.
Nastavení

Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše
Nezbytné cookies jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.