: 775 776 674Po - Pá: 8:30 - 17:00 h
So: 9:00 - 11:30 hZlaté náušnice na šroubek

Zlaté náušnice na šroubek

Prohlédněte si naši nabídku zlatých náušnic na šroubek a vyberte si ty, které Vám nejvíce sluší. Zlaté náušnice na šroubek krásných designů, které jsou vhodné na sport, pro děti i dospělé. Mají vždy závit, bezpečné zapínání. Zlaté visací náušnice na šroubek máme v barvách zlata žlutého, bílého, červeného (růžového) i kombinací více barev. Celozlaté i se zirkony. Nakupujeme přímo od italských, slovenských, tureckých a velkou část od našich českých výrobců. Věříme, že si vybere opravdu každý.Zlaté náušnice na šroubek

Zlaté náušnice na šroubek jsou velmi oblíbené právě pro své zapínání, které Vám dává jistotu, že své náušnice neztratíte. Potřebujete-li poradit s výběrem náušnic, neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 775 776 674, kde Vám rádi pomůžeme. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte naši prodejnu v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 2195, tel. 775 776 674, kde si všechny naše zlaté náušnice můžete prohlédnout a vyzkoušet.

EXPEDUJEME
DO 24 HODIN


NAD 1 200,- Kč
DOPRAVA ZDARMA


KE ŠPERKU
KRABIČKA ZDARMA


VÍCE JAK
20 LET ZKUŠENOSTÍ


Na stránkách používáme soubory cookies.
Nastavení

Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše
Nezbytné cookies jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.