: 775 776 674Po - Pá: 8:30 - 17:00 h
So: 9:00 - 11:30 hZlaté řetízky

Zlaté řetízky

Zlatý řetízek je velmi oblíbený a vděčný dárek pro ženy i muže. Můžete vybírat z nabídky žlutého zlata, bílého a z kombinace těchto barev. Ženy dávají přednost spíše jemnějším designům zlatých řetízků a muži naopak hrubším řetízkům. Zlaté řetízky se hodí na denní nošení, ale i na slavnostní příležitosti. Vyberte si z naši nabídky ty zlaté řetízky, které Vám budou nejvíce slušet.Zlaté řetízky

Zlaté řetízky krásných designů, které hned tak na někom neuvidíte. Od těch klasických a věčných řetízků až po originální a extravagantní pro odvážné ženy a muže. Zlaté řetízky nakupujeme přímo od italských zlatníků. Potřebujete-li poradit s výběrem zlatých šperků, neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 775 776 674, kde Vám rádi pomůžeme. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte naši prodejnu v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 2195, tel. 775 776 674, kde si všechny naše zlaté řetízky můžete prohlédnout a vyzkoušet.

EXPEDUJEME
DO 24 HODIN


NAD 1 200,- Kč
DOPRAVA ZDARMA


KE ŠPERKU
KRABIČKA ZDARMA


VÍCE JAK
20 LET ZKUŠENOSTÍ


Na stránkách používáme soubory cookies.
Nastavení

Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše
Nezbytné cookies jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.