: 775 776 674Po - Pá: 8:30 - 17:00 h
So: 9:00 - 11:30 hSrdíčko z bílého zlata

Srdíčko z bílého zlata

Prohlédněte si naši nabídku srdíček z bílého zlata a vyberte si to, které je Vám nejbližší. Srdíčkem z bílého zlata snadno vyjádříte jak Vám záleží na Vašem blízkém.  Srdíčka máme ve velké nabídce a vybere si opravdu každý. Srdíčka z bílého zlata krásných designů, které hned tak na někom neuvidíte. Od těch klasických a věčných přívěsků až po originální a extravagantní pro odvážné ženy. Srdíčka z bílého zlata nakupujeme přímo od italských zlatníků.Srdíčko z bílého zlata

Srdíčka z bílého zlata nabízíme i v kombinaci se zirkony. Potřebujete-li poradit s výběrem zlatých šperků, neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 775 776 674, kde Vám rádi pomůžeme. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte naši prodejnu v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 2195, tel. 775 776 674, kde si všechny naše zlaté přívěsky můžete prohlédnout a vyzkoušet.

EXPEDUJEME
DO 24 HODIN


NAD 1 200,- Kč
DOPRAVA ZDARMA


KE ŠPERKU
KRABIČKA ZDARMA


VÍCE JAK
20 LET ZKUŠENOSTÍ


Na stránkách používáme soubory cookies.
Nastavení

Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše
Nezbytné cookies jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.