Vybíráte dárek? S přívěskem nešlápnete vedle

Dárek, přívěšekŠperky jsou odjakživa vděčným tipem na dárek pro každou osobnost a každou příležitost. Jenže výběr toho dokonalého šperku dá občas pořádně zabrat. Jakou velikost prstýnku? Jak dlouhý náramek či řetízek? Jaký materiál a jaký typ? Jestli se vám hlavou honí podobné otázky, nezoufejte. A zkuste zabrousit mezi přívěsky. Tenhle maličký klenot totiž dokáže zahřát u srdce často víc než masivní náhrdelníky. A taky umí říct mnohé za vás.

Mám tě ráda, mám tě rád. Přesně to říká třpytivé srdíčko v malé krabičce. Zlaté, stříbrné, se zirkony, s drahokamy… anebo, chcete-li jít ještě o krůček dál, duté srdíčko jako medailonek s vaší fotkou. Neméně oblíbená jsou i písmenka, znamení zvěrokruhu, andílek nebo čtyřlístek pro štěstí. A pak jsou tu samozřejmě tradiční křížky a madonky. Pořád to není to pravé? A co třeba přívěsek s drahokamem, s perlou nebo atypický přívěsek kombinující několik druhů zlata? Mimochodem, jasným trendem pro letošní rok je růžové zlato.

Vtipné stylové přívěsky ovšem můžou potěšit i pány. Zlatá kopačka, tenisový míček nebo golfová hůl pro sportovní fandy, elektrická kytara pro drsné rockery, štika pro rybáře. Nebo třeba koloběžka. Rozhodně je dnes z čeho vybírat. Což platí i pro přívěsky určené malým slečnám. Z malé perličky, kytičky s kamínkem nebo třeba motýlka budou stoprocentně nadšené. On totiž opravdový přívěsek na opravdovém řetízku, to už je jiná liga než sebehezčí korálky.