Seznamte se. Módní ikona jménem POLICE

PoliceZačalo to jedním odvážným snem. Kdesi na severu Itálie v osmdesátých letech, kdy se touha po originalitě a osobitém stylu projevovala stále výrazněji. Právě tehdy spatřily světlo světa první sluneční brýle POLICE. Brýle, které měly ambice být nejen módním doplňkem, ale také odrazem charakteru svého majitele. Dynamický design, který divoce zamával se všemi stereotypy a konformitou, si brzy našel cestu k široké veřejnosti.

A nebyly to jen brýle. Zanedlouho se k nim přidaly parfémy následované hodinkami. Jejich moderní, tak trochu rebelské pojetí dokonale souznělo s filozofií POLICE. Nezapadnout do davu, provokovat, věřit v instinkty. Být jedinečný. Stejně jako Bruce Willis, George Clooney, David Beckham a Antonio Banderas – muži, kteří jsou se značkou neodlučitelně spojeni.

Ani hodinkami to ale nekončí. Na řadu přišly šperky POLICE. Nepřehlédnutelné náhrdelníky a náramky, ze kterých je cítit vášeň a touha po nespoutaném životě. V unikátní kombinaci matné i leštěné oceli, skla, kůže a dřeva. A ve stejném duchu pokračuje POLICE i dál. Zatím posledním přírůstkem do rodiny je kolekce oblečení. V Itálii se před třiceti lety zrodila značka, která se dnes hřeje na výsluní zájmu celé Evropy, patří k respektovaným módním ikonám a dělá radost svým příznivcům.

Separator image and tagged with .