S’AGAPO: Zářivý pozdrav z Itálie

Kameny podle znamení: VáhyPřestože se značka S’AGAPO zrodila teprve před necelými deseti lety, její věhlas se za tu krátkou dobu stihl rozšířit nejen po celé Evropě, ale i do dalších koutů světa. Své pevné místo si rychle našla i na českém trhu. A není divu. Originální, designově čisté a precizně zpracované šperky se přesně trefují do aktuálních trendů, zároveň ale zůstávají přirozeně nadčasové. Základem je kvalitní chirurgická ocel 316L, doplněná přírodními krystaly a moderní technologií PVD zlacení (physical vapor deposition).

S’AGAPO patří ke společnosti Bros Manifatture, kterou v roce 1979 založil muž jménem Lanfranco Beleggia. V nepříliš známém, typicky italském městečku Grottazzolina v regionu Marche otevřel malou firmu specializovanou na výrobu hodinkových řemínků. Brzy ale poptávka po jeho produktech stoupla natolik, že se rozhodl posunout dál a rozšířit výrobu o další sortiment. Postupně tak vzniklo několik nových značek – vedle S’AGAPO také DHIVA, BROSWAY, ROSETO a PIANEGONDA.

Lanfranco šéfuje společnosti Bros Manifatture dodnes. A do svého úspěšného, stále se rozrůstajícího podniku přibral také své již dospělé děti: Maurizia, Valeria a Beatrice. S’AGAPO je jednou z jejich nejprodávanějších značek, oblíbenou hlavně mezi mladými módními nadšenci. Ti na těchto špercích oceňují nejen kreativitu a cenovou dostupnost, ale také působivý emocionální náboj, který dokonale ladí s názvem značky. „S’agapo“ je totiž řecky „miluji tě“.

Šperky značky S’AGAPO v naší nabídce na Šperkin.cz

Separator image and tagged with .