Royal London: Hodinky s anglickým rukopisem

Royal LondonKdyž ve společnosti Condor Group Ltd před lety hledali název pro novou značku svých hodinek, nechodili dlouho kolem horké kaše. „Royal London“ přesně vystihuje styl, kterým se dnes už celosvětově známé hodinky proslavily. Anglická klasika, která ale vůbec není nudná. Nadčasový design, který nepopírá příklon k tradicím a sympatie k retro stylu. A samozřejmě kvalitní řemeslné zpracování, na něž si londýnští džentlmeni obzvlášť potrpí.

Condor Group Ltd vznikla v anglické metropoli v roce 1939. Dlouhá léta se věnovali výrobě kožených řemínků a tahů k hodinkám, které dovedli k dokonalosti. Bylo načase posunout se o krok dál. A i když byla konkurence opravdu vysoká, hodinky Royal London si své místo na světě dokázaly obhájit. Srdce svých fanoušků si získaly nejen originálním designem, ale také nešizenými materiály a spolehlivými strojky Citizen Miyoto. V širokém repertoáru najdete vedle elegantních náramkových hodinek pro pány i dámy rovněž hodinky kapesní a řetízkové hodinky na krk.

Podíváte-li se na portfolio společnosti Condor Group Ltd dnes, zjistíte, že u jedné značky hodinek rozhodně nezůstalo. Pro ty, co hledají jednoduchou eleganci za rozumnou cenu, jsou tady hodinky TimeCo. Značka Cannibal se naopak svou hravostí a barevností soustředí na děti a mládež. Ale nechybí ani sortiment, kterým to všechno začalo – řemínky, pásky a tahy. Relativní novinkou jsou pak vlastní stříbrné šperky, od náušnic přes náramky až po přívěsky.