Neberou? Vyzkoušejte rybářské hodinky

Hodinky pro rybářeRybařina je dřina. Chytit pořádného macka vyžaduje čas, trpělivost, pokoru a v neposlední řadě štěstí. Ale také zkušenosti a znalosti. A právě s těmi vám můžou pomoct speciální rybářské hodinky Casio. Značka, která si díky své řadě Pro Trek získala respekt mezi outdoorovými dobrodruhy, nahodila háček taky mezi rybáře. Především tedy mezi příznivce mořského sportovního rybolovu, ale mnohé funkce oceníte i na českých vodách.

A co vlastně umí? Vybrané modely vám spolehlivě spočítají příliv a odliv pro oblast, kde se právě nacházíte. Tedy věc, kterou si každý rybář na moři bedlivě hlídá. Určitě se bude hodit i barometr, doplněný grafikou vývoje tlaku v několika posledních hodinách. Podle toho si sami můžete tipnout, jaké počasí vás čeká další den. Jiné modely jsou vybaveny ukazatelem fáze měsíce (podle zkušených rybářů ryby za úplňku prostě neberou a neberou) a symboly ryb, které vám prozradí, kdy je ideální čas vyrazit k vodě. Nechybí ani teploměr, budíky, stopky nebo solární napájení.

A pak jsou tu další vlastnosti, pro Casio typické. Hodinky jsou superodolné, vodotěsné, lehké, s vymazleným designem. Pokud byste je rádi omrkli, pátrejte po následujících modelech: Casio AW 82D-1A, AW 82D-7A, AQW 101-1A, AMW 702-7A, SGW 1000-2B, SGW 400H-1B2 nebo SGW 400HD-1B. Ale chybu neuděláte ani s některými modely řady Pro Trek.

Separator image .