Medailonky, šperky s příběhem. A s tajemstvím

Medailonky, šperky s příběhemBlížící se Valentýn jistě přidělává vrásky nejednomu gentlemanovi. Rád by svou milou potěšil dárečkem, ale vlastně si vůbec není jistý, po čem sáhnout. Bude lepší kytice nebo bonboniéra? Nebo by měl radši zabrousit do oddělení dámského prádla? A co takhle krabička se šperkem? Upřímně řečeno, většina žen bude naprosto spokojená, pokud se svému drahouškovi bude moct večer stulit do náruče a šťastně vrnět u romantického filmu a lahve dobrého vína.

Ale co když ji chcete opravdu překvapit? Pak zapomeňte na květiny, čokoládu i krajkové prádélko. Přívěskem ve tvaru srdce určitě nic nezkazíte, ale tentokrát můžete jít ještě o krok dál. Pokud jí chcete skutečně vyrazit dech a dát (doslova) kousek sebe, darujte jí medailonek. Ano, to drobné otevírací srdíčko či oválek, ze kterého se na ni bude usmívat vaše fotka. A nezapomeňte jí na zadní stranu nechat vyrýt vzkaz určený jen a jen pro ni. Těžko si představit větší romantiku.

Ostatně nemusí jít ani o Valentýna. A vlastně ani o dárek pro partnerku. Medailonek je dokonalý způsob, jak beze slov vyjádřit své city k lidem, kteří jsou vám nejbližší. Spoustu radosti udělá také třeba mamince nebo babičce. Anebo naopak. Ač se to kolikrát nezdá, i sarkastickou osmnáctiletou dceru medailonek od rodičů snadno dojme. Je plný tajemství a nevyřčených vzpomínek, které svou nositelku budou den co den hřát u srdce. A připomínat jí, že není sama. Takový dárek, byť třeba jen z obyčejného stříbra, vydá za všechny diamanty světa.