Lorus – kvalita garantovaná Seikem

Lorus hodinkyNajít opravdu kvalitní, designově vymazlené hodinky za rozumnou cenu dá občas práci. Na Lorus je ale spolehnutí. Pokud jste tuto relativně mladou značku zatím zachytili jen koutkem oka, je nejvyšší čas to napravit. A dopřát jí plnou pozornost. Za 34 let své existence má na kontě přes 120 milionů prodaných hodinek. V Evropě, Asii, Severní Americe i v Africe. Sama se přitom zrodila v Japonsku, v rodině slavné společnosti Seiko.

Kvalita dostupná pro všechny. Tak zněla jednoduchá úvaha, která stála za vznikem značky Lorus. Zatímco Seiko má pověst luxusních hodinek, Lorus nabízí daleko přívětivější ceny. Ovšem rozhodně ne na úkor kvality. Naprostou samozřejmostí jsou špičkové strojky, nešizené materiály a precizní zpracování. Zní vám to jako klišé? Nezapomínejte, že Lorus má za zády silného partnera jménem Seiko – synonymum pro technologickou inovaci. Proto svou důvěru do této značky bez obav vkládají miliony lidí po celém světě.

Ale nejen cenou a prvotřídní kvalitou si Lorus získává srdce svých zákazníků. Stejně magicky působí i originální design, a to napříč všemi styly hodinek. Pro pány má Lorus masivní, sportovně laděné chronografy, odvážně laděné ocelové modely i nestárnoucí klasiku s koženými řemínky. Na své si ale přijdou i dámy – milovnice elegantního, sportovního i klasického stylu. A v neposlední řadě myslí Lorus i na děti. Nejen že pro ně má celou kolekci stylových hodinek v zářivých barvách, ale dlouhodobě také spolupracuje s Nadací Novaka Djokovice, která pomáhá chudým dětem v Srbsku i jinde ve světě.