Ideální šperky pro jarní typy

Tommy HilfigerV únoru jsme si řekli něco o tom, jaké špeky se hodí k ženám zimního typu s porcelánově bílou pletí a havraními vlasy. Mezitím jsme se přehoupli do půlky dubna a je načase dát prostor dalšímu barevnému typu. Jak jinak než jarnímu. Takže milé plavovlásky, zbystřete pozornost. Právě přírodní blonďatá kštice se totiž s jarním typem spojuje nejčastěji. Ale můžete mít i vlasy slámové barvy, světle hnědé nebo dokonce zrzavé. Důležitý je teplý zlatavý či medový podtón.

A stejné je to i s pletí. Bývá světlá se zlatavým nebo růžovým nádechem. Ona pověstná broskvová pleť, která nepotřebuje moc make-upu a přece působí zdravě a mladistvě. Ženy jarního typu se snadno opálí do pěkné zlatohnědé barvy, často jim také na sluníčku naskáčou roztomilé pihy. Co se týče očí, i tady může figurovat celá řada barev. Modrá, šedá, zelená nebo oříškově hnědá.

Jakým šperkům by tedy jarní typy měly dávat přednost? Skvěle vám sedne žluté zlato, případně růžové. Bílému zlatu i stříbru se raději vyhýbejte, tak trochu vám ubírají jiskru. Ženy jarního typu mívají něžné rysy a měly by proto volit jemné šperky, které podtrhnou jejich křehkou krásu. Nic křiklavého a extravagantního. Barevně se k vám hodí tyrkys, opál, jemný akvamarín, topaz nebo korál. Neodolatelně budete vypadat v perlách s krémovým či nažloutlým odstínem.

Ideální šperky pro
jarní typy
letní typy
podzimní typy
zimní typy