Buďte v obraze: Jaké šperky ovládnou letošní rok?

Buďte v obraze: Jaké šperky ovládnou letošní rok?S novým rokem přichází nejen vlna více či méně realistických předsevzetí, ale také záplava těch nejaktuálnějších módních trendů. Jste zvědaví, co se bude nosit v roce 2019? Jaké šperky jsou právě teď největším miláčkem odborné i laické veřejnosti? Pojďte tomu s námi přijít na kloub. Ale nezapomeňte přitom, že nejvíc vám vždycky bude slušet to, v čem se prostě cítíte dobře. Navzdory všem módním diktátům.

Letos si přijdou na své hlavně milovnice opravdu výrazných šperků a statement náhrdelníků. Pokud jim (v minimalistickém duchu) přizpůsobíte zbytek outfitu, pak není v podstatě nic, co by se dalo označit za přehnané. Nebojte se kombinovat různé materiály i různé barvy, dávno pryč jsou doby, kdy nosit bílé zlato společně se žlutým bylo společenské faux pas. Dnes je klidně můžete doplnit ještě zlatem růžovým.

Takzvané vrstvení se hlasitě přihlásilo o slovo už loni a stále nabírá na popularitě. Kombinace řetízků různých délek je neuvěřitelně sexy, stejně jako několik prstýnků na jednom prstu. Tady ale opatrně – raději než po mohutných prstenech sáhněte při vrstvení po jemných kroužcích s menším kamínkem nebo po tzv. eternity prstenech (s řadou kamínků po celém nebo po části obvodu). Novým trendem je pak nošení prstýnků nejen na spodním, ale také na prostředním článku prstu. Nezapomeňte ovšem, že čím víc prstýnků, tím více pozornosti vaše ruce přitahují. A že by to tedy chtělo i pěkně upravené nehty.

Co se týče náušnic, v roce 2019 jasně vedou kruhy. Opravdu velké, výrazné, třeba i zdobené zirkony nebo perlami. Pokud vám ovšem z nějakého důvodu kruhy zrovna nepřirostly k srdci (my obdařené kulatým obličejem o tom víme své), nezoufejte a do ničeho se nenuťte. Místo toho vyzkoušejte některý z dalších aktuálních hitů: surové neopracované drahokamy, květinové nebo vesmírné motivy. Náušnice a přívěsky ve tvaru hvězdiček nebo Měsíce jsou právě teď velmi v kurzu!

Separator image .